Spółki Miejskie

Wesołe miasteczko. Ludzie mają w głowie glizdy od nadmiaru telewizji

Dodaj komentarz

Włodek Małkowski

między KODEM a nie KODEM
żyję sobie mimochodem
między PISEM a PO
chodzę sobie jak po ZOO

Francisco Goya – Ty, który nie możesz

Słuchajcie kochani, skoro jutro jest niedziela, to naubliżajmy sobie już dziś, abyśmy jutro z czystym sumieniem mogli się pomodlić i dostać rozgrzeszenie.

Witam w wesołym miasteczku, już zaczynamy: na raz, dwa – wszyscy współczujemy, na trzy, cztery – jesteśmy oburzeni, na pięć, sześć – walczymy z mową nienawiści… może wystarczy na dziś. Jeśli ktoś ma jakiś problem, niech uda się do ciecia, który dysponuje odpowiednimi czipami otrzymanymi z Brukseli, mającymi na w celu uaktywnienie prawidłowego procesu myślowego. Miłego dnia – na siedem, osiem.

Patrzcie tylko, jacy to wszyscy wrażliwi. A może tylko wytresowani na wrażliwość, tak poprawnie, po europejsku, na pokaz i rozkaz. Od razu mi powiedzcie, o co w grafiku przewidziana awantura na jutro? W końcu jesteśmy ponoć wolnymi ludźmi. A ze mnie to takie bydle, które ma w dupie te pokazy i to, że bandyta chlasnął nożem bandytę. To się zdarza między bandytami. Ale w przeciwieństwie do tych wrażliwców, nie są mi obojętne ofiary tych bandytów. I to zdarzenie sprawiło, że ze smutkiem zadumałem się nad nimi, a nie nad bandytami.

Dziękuję za to wszystkim dzikom, bo dzięki nim wiem, jak ludzie są pierdolnięci. Uważam, że w każdym mieście przed szpitalem psychiatrycznym powinien stać pomnik dzika.

A teraz drodzy intelektualiści proszę wypierdalać. Bo wściekłymi indykami poszczuję. Problem z wami polega na egoistycznym i fałszywym przekonaniu co do swojej europejskości, aż do pogardy dla tych umęczonych niezadowolonych ludzi, dla których owa europejskość dostępna jest tylko w trzecim gatunku. Jest niby supernowocześnie, ale choć Wisła do przodu płynie, to kraj się cofa. Naród jest chory, jak nie epidemia odry, to wybory. Każdy dobrze wie, po której stronie kromka jest posmarowana w tym przedstawieniu dla baranów. Koniec z nami, gdy rozum zamienia się na modę, a serce na wygodę. Zaprawdę powiadam wam: szatańskie to zwyczaje, lewackie draństwo, a nawet gorzej, niż po reptiliańsku i nie po chrześcijańsku.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.